VESIPRINT

Mis on vesiprint?

Vesiprindiga saab mustri kanda objektidele, millega kile või printer hakkama ei saa. Seda saab kasutada kõikidel materjalidel mida on võimalik värvida. Laias laastus saab vesiprintida ükskõik mis objekti. See võimalus avab oma asjade disainimiseks väga palju võimalusi. Vesiprindi mida iganes: puit, metall, klaas, plastik ja kus iganes: sõiduki, lennuki salongi, laeva interiööri, kodu või kasvõi oma toote disainiks. Valmis toode kaetakse 2 komponentse lakiga. Vastupidavus kahjustustele on samaväärne auto värvimistöödega.

Kuidas vesiprintimine käib?

Esmalt katame toote vastava krundi ja värviga, siis kile pannakse spetsiaalsesse vesiprindi vanni. Peale seda kantakse peale aktivaator, mis “lahustab” kile ning nakkub vanni pandavale detailile. Tulemusena on “trükimuster” detailil õhukese, pea näpuga tundmatu kihina, peal. Viimistluseks kasutame 2-komponentset lakki neljas erinevas läike-astmes (läikiv-satiin-pool matt- matt)

VÕIMALUSED

JA PAKKUMISED

Laske meil muuta teie toode unustamatuks!

DISAIN MÖÖBEL!

Hüdrograafiline disain aitab teil muuta teie mööblitööstuse ainulaadseks! Kas olete kunagi näinud täiesti kõrgläikega marmorist kööki? Vaevalt! Meie juures on see võimalik!

DESIGN PRODUCTS!

Any product sells better when the design is different and unusual at their own brand. Create a new product line and rise in sales numbers!

VANA UUEKS!

Hüdrograafilise disainiga saab kõike vana muuta uueks! Sära oma vanad vaasid ja muutke need ainulaadsete mustritega lahedamaks. See toob neile kindlasti uue elu!

TUNE VEHICLE!

Make your hobby vehicle or everyday mover special and exciting! With hydrography, you can add any special pattern and the result would be great!

HINNA KUJUNEMINE

Tähtsamad faktorid:

  • Eeltöö mahu suurus, mis vaja enne värvimistöid teha.
  • Projekti suurusest. Mitmest detailist jutt käib, 1 või 99?
  • Vesiprint ja lakkimine. Mitmest detailist jutt käib, 1 või 99?

Esmalt on vaja näha detaile kas pildina või meie töökojas. Peale seda on võimalik näha keerukust ja ajakulu antud projekti elluviimiseks. Allpool on mõned hinnastamise jaoks vajalikud teadmised.

TEHTUD TÖID

Copyright © DR. DIP OÜ 2022. All Rights Reserved.

This site is registered on wpml.org as a development site.